محل تبلیغات شما
در حوزه تامین اجتماعی و قوانین کار سایت هایی هستند که به آموزش و مشاوره می پردازند اما در این مطلب 3 سایت برتر مشاوره که بسیاری از خدمات شون هم بصورت رایگان هست را به شما معرفی می کنم :

1- سایت بیمه جو بنشانی bimejo.ir

سایت بیمه جو از سال 96 فعالیت خود در زمینه تامین اجتماعی و قوانین کار را آغاز نمود البته طبق صحبت های مدیر این مجموعه آقای نوری آشتیانی قبل مطالب و مشاوره ها از طریق سایت چرتکه انجام می شده و از سال 96 بطور تخصصی سایت بیمه جو راه اندازی شده است. شما با مراجعه به سایت بیمه جو می توانید سوالات خود را مطرح و به سرعت پاسخ بگیرید ضمن اینکه امکان برقراری تماس تلفنی و همچنین دریافت پاسخ از طریق شبکه های اجتماعی بیمه جو صورت می پذیرد.

لینک پرسش و پاسخ سایت بیمه جو 

آدرس اینستاگرام بیمه جو : instagram.com/bimejo.ir

طبق بررسی هایی که فروشگاه سایت را کردم پکیجی را مشاهده کردم که برای مدیران و حسابداران آماده شده و در آن درخصوص تامین اجتماعی، مفاصاحساب و قانون کار آموزش هایی خوبی قرار گرفته است

لینک پکیج مدیران 

2- سایت بیدبرگ

با عضویت در این سایت هم میتوانید سوالاتتون رو از مشاوران بپرسید و پاسخ بگیرید اما برای مشاوره تخصصی باید هزینه بپردازید.

ادرس سایت بیدبرگ

3- سایت سازمان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی هم در شعبات مشاوره می دهد اما رضایت بیمه جویان اینطور که من بررسی کردم نسبت به سایت بیمه جو و بیدبرگ خیلی بیشتر هست تا شعبات بیمه

معافیت در پرداخت حق بیمه قرارداد

مشاوره بیمه تامین اجتماعی 24 ساعته بصورت آنلاین و تلفنی

3 سایت برتر در پاسخگویی به سوالات بیمه جویان سازمان تامین اجتماعی

سایت ,بیمه ,جو ,تامین ,اجتماعی ,مشاوره ,بیمه جو ,سایت بیمه ,تامین اجتماعی ,سایت برتر ,مشاوره می

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه دبیران عربی متوسطه دوم کامیاران